Pondělí, 29 května, 2023

/

Jak se zaměstnaneckým benefitem zavděčit každému? Zvolte kartu LemonPay!

Pokud jste v rámci firmy někdy prováděli průzkum na téma Zaměstnanecké benefity a většina zaměstnanců se shodla na jednom či na dvou, pak vám gratulujeme. Myslíme však, že je to spíše rarita a mysleli jsme si, že najít jeden benefit, kterým bychom se zavděčili většině zaměstnanců, snad ani není možné. Poté však vznikla benefitní karta LemonPay, která vás k uspokojení zaměstnanců dovede.

Co je LemonPay a k čemu slouží

LemonPay je karta, která skloubila elektronické stravenky, které nahrazují klasické papírové stravenky, a dalších 20 benefitů do jednoho. Je možné s ní zaplatit nejen v restauraci na obědě, ale také například v knihkupectví, v lékárně, za dentální hygienu. Lze ji využít při platbě různých zdravotnických potřeb, masáží či relaxačních pobytů a dovolených. Lze s ní zkrátka platit všude tam, kde najdete platební terminál, online v internetových obchodech a v aplikacích. No a bezkontaktní platba je samozřejmostí.

Další výhody LemonPay

Kromě toho, že zaměstnancům výborně poslouží jako stravenková karta a vám ušetří čas při vyzvedávání stravenek a jejich následné distribuci, lze ji také pohodlně použít jako malou kontrolu nad náklady zaměstnanců. Na kartě lze vytvořit tzv. peněženky. Ty představují jednotlivá odvětví jako například sport, kultura nebo zdraví. Jakmile budou zaměstnancům nahrány finance na tyto peněženky, přehledně uvidí, kolik v dané oblasti utratili, a navíc jim zvýšíte čistý příjem. Velkou výhodou pro firmy je, že tyto benefity lze promítnout do firemních nákladů.

LemonPay se podílí na zvýšení spokojenosti a loajality zaměstnanců

No a protože víme, jak jsou zaměstnanci cenění, přinášíme vám tyto zaměstnanecké benefity jako nabídku toho, jak zvýšit spokojenost vašich zaměstnanců a jejich loajalitu. Neváhejte a kontaktujte nás na našich webových stránkách. Řešení najdeme na vše a vždy se na nás budete moci s důvěrou obracet.